Про себе

 
Шиліна 
Жанна Іванівна,

учитель хімії СЗШ І-ІІІ ступенів № 11
м. Сєвєродонецька Луганської області



 Моя анкета
1
Закінчила Донецький державний університет у 1992 році. Спеціальність за дипломом «Хімія»
2
Основне місце роботи.
Працюю заступником завідувача комунальної установи "Сєвєродонецький методичний центр".
За сумісництвом працюю на посаді вчителя хімії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 м. Сєвєродонецька Луганської обл.
З 2007-2015 роки – керівник міського методичного об’єднання вчителів хімії.
3
Педагогічний стаж: 16 років
4
Кваліфікаційна категорія: вища, старший учитель
5
Моє педагогічне кредо
Якщо ми будемо вчити сьогодні так, як ми вчили вчора, ми крадемо у дітей завтра. Дж. Дьюї
6
Інноваційні форми роботи та технології, що використовую
У своїй практиці я використовую ІКТ, технології проблемного навчання, розвитку критичного мислення, проектну технологію.
Застосовую нестандартні форми проведення, інтегровані уроки.
Як окремий елемент уроку використовую такі інтерактивні вправи: «Незакінчене речення», «Мозковий штурм», «Ажурна пилка», «Коло ідей», «метод ПРЕС».
7

8
Відзнаки
Грамота відділу освіти Сєвєродонецької міської ради «За успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, самовіддану працю». (Наказ №247-к від 26.09.2005 р.)
Грамота відділу освіти Сєвєродонецької міської ради «За результативну та творчу роботу по підготовці призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад» (2005 р.)
Почесна грамота управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації «За високий професіоналізм, сумлінну працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління» (2008 р.)
Грамота відділу освіти Сєвєродонецької міської ради «За сумлінну, творчу, цілеспрямовану роботу в проведенні заходів по пошуку та виявленню обдарованих дітей, за творчі досягнення в навчанні та вихованні інтелектуальної еліти міста». (Наказ №170 від 08.04.2009 р.)
Грамота за зайняте І місце у І (міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2010» у номінації «Учитель хімії». (Наказ № 1 від 11.01.2010 р.)
Диплом учасника фіналу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2010» у номінації «Хімія» (Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).
Подяка Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «За високий рівень професіоналізму, плідну співпрацю з ЛОІППО щодо роботи з обдарованою учнівською молоддю Луганщини та активну просвітницьку діяльність». (2010 р.)
Подяка Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «За проведення на високому організаційному і фаховому рівні ІІІ Всеукраїнської природознавчої гри «Геліантус-2012». (2012 р.)
Грамота відділу освіти Сєвєродонецької міської ради «За плідну, цілеспрямовану, результативну роблту з розвитку творчих здібностей талановитих та обдарованих дітей, вихованні інтелектуальної еліти міста». (Наказ № 226-к від 13.05.2013 р.)
Грамота відділу освіти Сєвєродонецької міської ради «За підготовку переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з хімії». (2013 р.)
Грамота Сєвєродонецької міської ради « За високий професіоналізм, успіхи в реалізації державної освітньої політики, плідний внесок у процес навчання та виховання підростаючого покоління й з нагоди 50-річного ювілею СЗШ І-ІІІ ступенів № 11». (Розпорядження міського голови № 377 від 07.10.2014 р.)
Грамота за зайняте І місце у І (міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015».
Перемога у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015».

Комментариев нет:

Отправить комментарий